Kozmetika Molly


Scin scrubberPrístroj vykonáva niekoľko funkcií:


- Exfoliácia –  povrchový peeilng, ktorého hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, exfoliácia. odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.  

- Cleansing – hĺbkové čistenie je to homogénne čistenie pokožky tak povrchovo ako aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená. Čiastočne táto funkcia – cleansing – pomáha aj pri pigmentových škvrnách vďaka svojim bieliacim účinkom. K hĺbkovému čisteniu a peelingu používa špeciálny prípravok LOTION DESINCRUSTANTE, ktorý ešte zvyšuje účinnosť ošetrenia. 

- Tonizácia – pri tejto funkcií sa využíva mikromasážny účinok ultrazvukovej sondy. Revitalizuje a dynamizuje pokožku a viditeľné výsledky sú hlavne pri vráskach. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek a penetrácia účinných látok.  

- ImageLifting a vpravovanie látok – je to aktívna kombinácia ultrazvuku a ionoforézy na vpravovanie účinných látok. Ak sa vhodne zvolí produkt, napr. SERUM ENERGIE EXTREME , dochádza hneď po prvom sedení k výraznej hydratácií a k zjemneniu vrások


Pri voľbe scin scruberu je nevyhnutné – možno ešte viac ako pri ostatných strojoch – aby stroj disponoval vhodnými parametrami, aby to nebol zjednodušený variant profesionálneho stroja.

Malé „napodobneniny“ majú len názov scruberu, ale výkonovo a výsledkami sa nikdy nemôžu vyrovnať cenovo náročnejším profesionálnym strojom.

Ošetrenie scruberom je veľmi jednoduché, nenáročné na čas a techniku.

Prístrojom môžeme ošetrovať s vynikajúcimi výsledkami tvár, krk, dekolt, okolie očí ale aj  ruky.