Kozmetika Molly


Táto metóda bola vyvinutá pre najnáročnejšie kozmetičky, ktoré majú radi inovatívne, vysoko účinné ošetrenia  s okamžite viditeĽným účinkom a ktoré radi ponúknu svojim klientkam to najlepšie a najmodernejšie.

Je to skutočný nástroj v rukách odborníka, ktorý umožní premenu sne na skutočnosť. Kozmetické chyby sa dajú veľmi úspešne riešiť pomocou BDR techniky.

Zákazníčky kozmetických salónov vyžadujú stále nové druhy starostlivosti ale predovšetkým, aby ošetrenie bolo príjemné, efektívne, okamžite viditeľné aby nemuseli dlho čakať na výsledky a najmä aby nebolo treba absolvovať veĽmi veľa sedení.

Všetky tieto kritéria a ešte podstatne viac spĺňa nový systém ošetrenia BEAUTY DEFECT REPAIR, alebo BDR.
Táto revolučná metóda bola vypracovaná na základe dlhoročných skúseností v spolupráci s teamom lekárov, inžinierov, biológov a tak najpokrokovejšie kozmetičky môžu ponúknuť niečo absolútne odlišné, nové, čo sa nepodobá na doteraz používané techniky. Podstatou metódy je synergické pôsobnei prípravkov a BDR techniky.

Po povrchovom čistení nasleduje vyrovnanie a zvýšenie pH pokožky tváre - ako jedinečný systém pred nanášaním kyselín.
Potom nasleduje aplikácia prípravkov na prekonanie bariéry epidermy. Používajú sa na to rôzne koncentrácie prípravkov - AHA kyseliny a kyselina glykolová.Ich výber pre daný typ pleti vyžaduje vysokú odbornú pripravenosť kozmetičky. Aplikácia kyselín je doplnená svetelnou terapiou s chladiacim účinkom, čo uvítajú klienti najmä pri pôsobení kyselín s vyššou koncentráciou.
Na rozdiel od iných typov kyselín, pri týchto prípravkoch Re-action natural, alebo Re-action deep sú určené aj ich pH hodnoty.
Nasleduje neutralizácia kyselín prípravkom Re-turn.

Nasledovný krok je jedinečný a z kozmetického hĽadiska celkom nový. Ide o tzv. "perforáciu" pokožky. Celý úkon sa vykonáva špeciálne vyvinutou vibračnou hlavicou, ktorá je ukončená jednorázovou násadkou. Na mikropeeling sa používa hlavica so 40 platovými výbežkami, ktorá včaka obrovskej vibrácií bezbolestne odstraňuje odumreté bunky, ktoré sme uvoĽnili kyselinami. Pri perforácií sa používa nástavec, ktorý sa skladá z malých , sterilných a symetricky usporiadaných , cca 1mm dlhých výbežkov z chirurgickej ocele. Ihly "otvárajú"povrchovú vrstvu epidermy, čo predstavuje približne 250 000 úderov počas 5-minútového ošetrenia. Metóda je vyvinutá tak, že počas ošetrenia nedochádza ku krvácaniu a je absolútne bezbolestná.

Do "perforovanej " pokožky sa lepšie dajú vpraviť všetky účinné látky v ďalšej fáze ošetrenia, kde sa využívajú manuálne masážne techniky ako:

- cirkulačná masáž

- pump massage - lymfatická drenáž.

Nie sú to však obyčajné techniky, ale masíruje sa cez elektromagnetické pole bez toho, aby cez klientku alebo kozmetičku priamo prechádzal elektrický prúd.

Absolútne nezvyčajné je aj to, že masáž sa robí cez nanesenú kolagénovú alebo vliselínovú masku a cez fóliu vo vinyolvých rukaviciach!

K absolútnym novinkám patrí nová hlavica, ktorá rieši problémy hlbokých vrások a drobných ale hlbokých vrások okolo pier a očí.

BDR metóda sa úspešne využíva na:


-zlepšenie celkového stavu pokožky
-zjemnenie jej štruktúry
-minimalizáciu atrofických problémov
-zlepšenie mimických vrások - ide o liftingovú metódu bez skalpela
-stimuláciu metabolizmu a regeneráciu buniek.
-vracia pleti tonus a elasticitu
-oživuje prirodzené funkcie kože
-úspešne sa využíva pri ošetrení nečistej a problémovej pleti
-pri couperose

www.europartners.sk

www.beauty-defect-repair.eu